Teslimat, İade ve Değişim Şartlar

 1. Sipariş edilen ürün tedarikçi tarafından  en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
 2. Siparişiniz onaylandıktan sonra kargo süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.
 3. Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 (yedi)gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde değişim veya iadesi gerçekleştirilecektir.
 4. Sağlık ve hijyen açısından önemli olup; paketi hasar görmemiş, tüm etiketleri üzerinde, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş halini gönderici ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermenizi rica ederiz.
 5. Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş, üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde ve kullanıcı kaynaklı hasar görmüş (yıpratılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, ürünün üzerinde herhangi bir leke oluşmuş vb.) ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmeyecektir.
 6. Kutusu açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
 7. Kişiye özel siparişlere ait iadeler kabul edilmeyecektir.
 8. Üretimden kaynalanan hatalar dışında kullanıcı hatası nedeni ile deformasyon oluşan ürünlerin geri iadesi  kabul edilmeyecektir.
 9. Ambalajı bozuk iade edilmek istenen ürünler kabul edilmeyecektir.
 10. Ürünü başka bir mal ile deştirilmek istenmesi halinde, tüketicinin ürünü iade etmek ve yerine talep edilen ürün için yeni bir sipariş oluşturması gerekmektedir.
 11. Değiştirmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.
 12. Müşteri tarafındn satın alınan ürünün geri iadesi ya da aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirilmek istenmesi durumunda; gönderiyi gerçekleştirmeden önce değişim talebinizi [email protected] adresine bildirmeniz gerekmektedir. Talebinizin onaylandıktan sonra e-posta ile size iletilecek adrese ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.
 13. Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler, sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İşlemlerinizde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturasız gönderilen ürünlerde iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.
 14. İndirimli ürünlerde sadece değişim yapılabilecek; iade kabul edilmeyecektir.
 15. Değişim ve iade ile ilgili her türlü sorunuzu www.leapnatural.com adresine yazabilirsiniz.
 16. Sınırlı Sorumlu Leap Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi‘nin iade ve değişim işlemlerinde ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.